تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی

هر کسب‌ وکاری برای موفقیت نیاز دارد که دیده شود!

تبلیغات گسترده چیست؟

افزایش روز به روز استقبال مردم جهان از شبکه های اجتماعی و اینترنت بر کسی پوشیده نیست. از این رو تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای رونق کسب و کارها به امری ضروری تبدیل شده است. علاوه بر این میزان کسب و کارهای آنلاین هرروز بیشتر می شود. فروشگاه های آنلاین به خوبی در دل مردم جای گرفته اند و عموم مردم با نحوه خرید آنلاین آشنا شده اند.

همچنین شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام امکان معرفی و فروش محصولات و خدمات را برای مردم بیشتر و بهتر فراهم کرده اند. پس با وجود دلایلی که ذکر شد، طبیعی است که تبلیغات در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی نقش مهمی در رونق کسب و کارها ایفا می کنند.

برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی روش های گوناگونی وجود دارد که هم اکنون تبلیغات گسترده را معرفی می کنیم. این روش از تبلیغات یکی از تاثیرگزارترین روش های تبلیغات است. به این صورت که تبلیغات شما در تعداد زیادی پیج و کانال منتشر شده و مخاطبین بسیاری بینندۀ تبلیغات شما هستند.

 

انواع تبلیغات گسترده

1-تبلیغات بازدیدی پست اینستاگرام
2-تبلیغات ساعتی پست اینستاگرام
3-تبلیغات استوری اینستاگرام

 

1-تبلیغات در آخرین پست تلگرام
2-تبلیغات به صورت پست آزاد
3-تبلیغات کلیکی (ویژه سایت ها)

مزایای تبلیغات گسترده

در واقع اگر شما قصد تبلیغ داشته باشید، سراغ یک یا چند پیج پرفالوور می روید و برای انجام تبلیغات با آنها صحبت می کنید. در این حالت باید وقت زیادی برای مذاکره و گفتگو با ادمین ها صرف کنید و قطعا با هزینه های بالایی روبرو می شوید. اما اگر تبلیغات گسترده را انتخاب نمایید، با پلتفرمی که ما به شما ارائه می دهیم تبلیغات شما در تعداد زیادی پیج و کانال انجام می گیرد. این نوع از تبلیغات علاوه بر داشتن هزینه ای کمتر از تبلیغات تکی، باعث صرفه جویی در در وقت شما نیز می شود.

تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی یکی از روش های تبلیغاتی پرطرفدار است و مزایای زیادی دارد. زیرا در این نوع تبلیغ شما با توجه به موضوع خدماتی که ارائه می دهید یا کسب و کارتان، می توانید تعیین کنید که تبلیغات شما فقط در پیج های مرتبط با موضوع بیزینس شما منتشر شود. همچنین در این نوع تبلیغات شما می توانید به راحتی آمار تبلیغات را مشاهده نمایید و شاهد طی شدن روند تبلیغات و بازدهی آن باشید.

تبلیغات گسترده !
بستر معجزه آسای برندینگ !