طراحی و ساخت بهترین اپلیکیشن های موبایلی

اگر دوست دارید معروفیت و محبوبیت برند خود را هم زمان بهبود ببخشید، طراحی یک اپلیکیشن موبایلی بهترین راه است!

با طراحی اپلیکیشن موبایلی شایستۀ برند شما، در میان رقبا پیروز شوید!

محبوبیت اپلیکیشن های موبایلی روز به روز در میان مردم افزایش می یابد. با گسترش استقبال مردم از گوشی های هوشمند، نیاز به ساخت اپلیکشنی متناسب با کسب و کار و خدمات شما امروزه بیشتر دیده می شود. شاید اپلیکیشن های موبایلی کوچک و با عملکرد محدود به نظر برسند اما در بهبود ارائه خدمات به مشتریان و مخاطبین نقش مهمی ایفا می کنند. همچنین مشتریان و مخاطبین در تعامل با اپلیکیشن های موبایلی، رضایت بیشتری از خدمات خواهند داشت.

اپلیکیشن های موبایلی مانند نرم افزار های مربوط به لپ تاپ ها، سیستم های یکپارچه ندارند و هریک به شکل مستقل دارای قابلیت های محدودی هستند.

به طور مختصر برای شما در مورد اپلیکیشن های موبایلی توضوح دادیم. هم اکنون به برنامه نویسی موبایل می پردازیم.

برنامه‌نویسی موبایل چیست؟

برنامه نویسی موبایل فرایندی است که طی آن برنامه های قابل اجرا روی سیستم عامل هایی که در تلفن های هوشمند یا تبلت ها نصب شده اند، طراحی می شوند. به کمک برنامه نویسی، اپلیکیشنی ساخته می شود که مختص موبایل طراحی شده باشد. از این رو در این روش، محدودیت های سخت افزاری در نظر گرفته می شود و از تمام امکانات موجود در یک دستگاه تلفن هوشمند استفاده می شود.

هاماوران طراح اپلیکیشن های موبایلی اندروید و ios، با طراحی اپلیکیشن های حرفه ای موبایل و کادر خدمات پشتیبانی مجرب، برند شما را به مخاطبین شما معرفی می نماید و اعتبار برند شما را گسترش می دهد. هاماوران با طراحی اپلیکیشن های موبایلی موفق، ابزاری قدرتمند در اختیار شما قرار می دهد تا برند شما شناخته شود.

خدمات برنامه نویسی موبایلی هاماوران شامل :

  1. طراحی اپلیکیشن موبایل
  2. طراحی اپلیکیشن اندروید
  3. طراحی اپلیکیشن PWA
  4. برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
  5. طراحی برنامه ios
  6. طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی
  7. طراحی اپلیکیشن اختصاصی
  8. برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید
  9. برنامه نویسی اپلیکیشن PWA
  10. ساخت اپلیکیشن اندروید

از آنجایی که در دنیای امروز، سهم عظیمی از اوقات روزمره مردم صرف استفاده از گوشی های موبایل می شود، طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایلی اختصاصی متناسب با کسب و کار شما، در توسعه و پیشرفت برند شما تاثیر انکار ناپذیری خواهد داشت. اما در نظر داشته باشید که چگونگی طراحی اپلیکیشن و مراحل ساخت و پشتیبانی از آن نیز در بدست آوردن رضایت مستریان تاثیر فوق العاده ای به همراه خواهد داشت.

 

با مقایسۀ میزان استفاده شما از موبایل نسبت به لپ تاپ، به اهمیت داشتن اپلیکشن موبایل پی می‌برید!

هرچه محصولات و خدمات شما آسان تر و سریع تر در دسترس مشتریان قرار بگیرد، علاوه بر اینکه در وقت مشتریان صرفه جویی می شود، آنها سریع تر به برند شما اعتماد می کنند و برند شما معتبرتر از قبل خواهد بود.

بله، تهیه درگاه بانکی بر عهده شما می باشد و پس از آن تنظیمات مربوط به درگاه در برنامه را هاماوران انجام می دهد.

هاماوران سیستم اپلیکیشن های موبایل را با استفاده از آخرین استانداردهای پیشنهادی گوگل برای تولید نرم افزار طراحی و تولید می نمایند . از مهم ترین نکات برای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اهمیت و ضرورت تطابق آن با فناوری های روز دنیای برنامه نویسی است.

هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید به بسیاری از پارامترها بستگی دارد. به طور کلی هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید با توجه به جزییات و امکانات آنها مشخص می شود. ممکن است بسته به نوع کسب و کار تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید نیز متفاوت باشد .

درست است که نسخه ای از وب سایت در تبلت و موبایل نمایش داده می شود، اما اپلیکیشن موبایل نرم افزاری است که به طور مستقیم با مشتریان دارد و به طور مستقیم به درخواست های آنها پاسخ می دهد. دسترسی آسان باعث افزایش اعتماد مشتریان به برند و خدمات شما خواهد شد.