این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین نرم افزار ها که امکان ارسال پیامک را با سرعت ۸۰۰ پیام در ثانیه و همچنین دریافت نامحدود پیامک برای شرکت ها و سازمان هایی که تقاضای مدیریت و راهبری پیام کوتاه در سطح حرفه ای دارند را فراهم می سازد.

این نرم افزار بر اساس توان و ظرفیت خطوط ارسال پیامک و با توجه به شرایط موجود، کاملا بومی توسط کارشناسان شرکت هاماوران (ICP ) پیاده سازی شده است که قابلیت های فراروانی اعم از Accounting ، ارسال و دریافت پیام کوتاه برا برای کاربران و استفاده کنندگان فراهم می سازد.

 

این نرم افزار با ترکیب چند زبان برنامه نویسی همانند Java,Php , … بنا به نیاز پیاده سازی شده است و از سرعت و امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در بخش های مختلف این نرم افزار تمامی شرایط بحران و خرابی اعم از مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری پیش بینی شده است و کلیه خطاها با بهترین راهکارها رفع و برطرف می شوند.

یکی از ویژگی های این درگاه تعریف اپراتورهای نامحدود می باشد شما می توانید کلیه اپراتورهای ۱۰۰۰ و۲۰۰۰ و۳۰۰۰ و۵۰۰۰۱ و ۵۰۰۰۲و  ۵۰۰۰۴و ۵۰۰۰۹و ۰۲۱ را برای ارسال تعریف نمایید و یک وب سرویس واحد از این gateway به کاربران ارائه نمایید.