تامین و تولید محتوا

تولید محتوای وبسایت و شبکه‌های اجتماعی

هاماوران، از نخستین شرکت هایی است که به فکر تامین و تولید محتوای با کیفیت برای سایت ها افتاد. در این مجموعه محتوای متنی، گرافیکی، ویدئویی و صوتی با کیفیت مطلوب برای مشتریان تهیه و تولید می شود. محتوای متنی را می توان از نخستین تجربه های شرکت هاماوران دانست که خوشبختانه از همان ابتدا با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان رو به رو شد. کاربرپسند بودن و سئومحور بودن از بارزترین شاخصه های محتوای متنی هاماوران به شمار می رود که برای تامین چنین محتوایی، کارشناسانی متبحر از ابتدا تا کنون در تلاش بوده اند. از آنجایی که مدیران هاماوران هیچ علاقه ای به رکود و یکنواختی ندارند، تصمیم بر آن شد تا با پشتیبانی ازمحتواهای متنوع، خود را به چالش های جدید بکشند تا پس از موفقیت، لذت پیروزی برایشان دوچندان شود. از همین رو، محتوای گرافیکی، ویدئویی و صوتی را به گزینه های تولیدی خود اضافه نمودند تا بتوانند مخاطبان را هرچه بیشتر به سمت خود جذب کنند.

رزومه و گذشته پرمغز ویکی محتوا، سندی است دال بر اثبات این ادعا. ما تا کنون بخش های زیادی را پوشش داده ایم، ورزش، فرهنگ و هنر، خودروسازی، تغذیه، پوست و مو، زیبایی، آشپزی، تجارت و فروش، اقتصاد و … از جمله بخش های متنوع پشتیبانی شده در هاماوران به حساب می اید.

تیم هاماوران پس از آنالیزهای پی در پی و شناسایی بازار هدف مشتریان، توانسته است گام‌های استوار در این عرصه بردارد. مهم‌ترین عناصری که مخاطبان را جذب محتوای شبکه‌های اجتماعی ویکی محتوا کرده است:

تهیه و تولید محتواهای متنی و تصویری جنجال برانگیز که حس کنجکاوی مخاطب را برانگیخته می‌کند.

بارگذاری پست ها در زمان‌های مقرر، با توجه به جدول زمانی هرمشتری

تنوع در تولید محتوای شبکه اجتماعی

تولید محتوا بر اساس نیاز کاربران هر شبکه اجتماعی

ارائه سناریوی کوتاه مدت و بلند مدت برای محتوای هر شبکه اجتماعی

برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی در بستر شبکه‌های اجتماعی

 

تولید محتوای ویدئویی

هاماوران در گام نخست با در نظر گرفتن اهمیت محتوای ویدئویی و با توجه به نیاز کاربران و مشتریان، استراتژی ها و سناریوهای کاربردی را طراحی می کند و در گام بعدی نیاز کاربر را با نام تجاری و نوع فعالیت کارفرمایان همسو می سازد.

تولید محتوای صوتی و پادکست

محتوای صوتی یا پادکست‌ را می‌توان ازدیگر محتواهای محبوب در فضای الکترونیک دانست که از سال 2004 میلادی به بعد با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان و کاربران فضای وب همراه شد. روال کار برای تهیه فایل‌های صوتی در ویکی محتوا به روند تولید محتوای ویدئویی شباهت دارد. بدین ترتیب که در جلسه مشاوره، تیم هاماوران بر نیاز کارفرما واقف خواهد شد و فرم‌های نظرسنجی تکمیل شده را به بخش تهیه و تولید سناریو تحویل خواهد داد تا با در نظر گرفتن مجموعه نظرات، تولید فایل صوتی صورت پذیرد. پادکست‌ها بسته به نیاز و سلایق کارفرمایان انواع مختلفی را شامل می‌شوند. با توجه به همین امر، از ادبیات و نوع گویش‌های متنوعی به منظور تهیه و تولید فایل‌های صوتی استفاده خواهد شد.  یکی از رایج‌ترین نوع پادکست‌ها، که به میزان نسبتاً زیادی در مجموعه هاماوران تولید می‌شود، محتواهای آموزشی .

 

مشاوره تولید محتوا و تعیین استراتژی محتوایی

فعالیت اصلی تیم هاماوران تولید انواع محتوای تخصصی و با کیفیت به صورت متن، عکس، ویدیو و یا طرح های گرافیکی اطلاع رسان (اینفو گرافیک) برای وبسایتها، وبلاگها، شبکه های اجتماعی و یا مجلات اینترنتی و چاپی، در زمینه های متنوع می باشد.