مدیریت اکانت اینستاگرام

وقت آن رسیده است که مدیریت اینستاگرام خود را برون سپاری کنید تا بتوانید به راه اندازی کسب و کار خود و انجام کاری که دوست دارید بازگردید.

فرض کنید شما یک حساب اینستاگرام ایجاد و پست‌های خود را گهگاه به اشتراک گذاشتید، اما این بخش مورد علاقه شما در داشتن یک کسب‌وکار نیست و واقعاً زمانی را ندارید که برای رشد حساب خود و بازاریابی کسب و کار خود صرف کنید. بدتر از همه، زمان صرف شده شما باعث افزایش فروش یا آگاهی از برند شما نمی شود و به نظر نمی رسد محتوای شما با مخاطبان شما طنین انداز شود.
 
با 800 میلیون کاربر فعال ماهانه و بیشترین مخاطبان رسانه های اجتماعی، دقیقاً جایی است که مشتریان بالقوه شما وقت خود را سپری می کنند. شما می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید، با آنها ارتباط برقرار کنید و آنها را به مشتریان پولی تبدیل کنید. 
این خبر خوب است: شما می توانید شاهد رشد فروش، آگاهی از برند و جامعه خود باشید و در عین حال به اداره تجارت خود و انجام کاری که دوست دارید ادامه دهید.

اینجاست که ما وارد می شویم.
 
بسته مدیریت اکانت اینستاگرام مدیریت بدون نگرانی اکانت اینستاگرام شما را ارائه می دهد. ما یک جامعه با فالوورهای شما ایجاد می کنیم، محصولات و خدمات شما را تبلیغ می کنیم، دنبال کنندگان را به مشتریان وفادار تبدیل می کنیم و کسب و کار شما را به صورت ارگانیک توسعه می دهیم.

مدیریت اکانت اینستاگرام شما شامل موارد زیر است:

 • استراتژی و اهداف بازاریابی اینستاگرام
 • تنظیم اولیه حساب
 • مدیریت محتوا
 • کپی رایتینگ
 • مدیریت جامعه
 • گزارش تحلیل ماهانه
 • ورود ماهانه و ارتباط نامحدود ایمیل
 • لیست هشتگ انتخاب شده

این سرویس برای شما مناسب است اگر ...

همه کارها را انجام می دهید و آماده اید مدیریت اینستاگرام خود را برون سپاری کنید و به اداره کسب و کار خود بازگردید.

آماده همکاری با یک آژانس حرفه ای هستید و در مورد رشد کسب و کار خود و افزایش فروش خود در اینستاگرام جدی هستید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که روند کار به چه شکل است

 1. ما یک مشاوره رایگان را برنامه ریزی می کنیم که در آن نیازهای بازاریابی اینستاگرام شما را مشخص و ببینیم آیا برای همکاری با یکدیگر مناسب هستیم یا خیر.

 2. اگر آماده همکاری با ما هستید، یک پرسشنامه برای شما ارسال می شود آن را پر کنید. نگران نباشید  تکمیل این پرسشنامه بسیار آسان است و به ما کمک می کند تا بینش عمیق تری نسبت به کسب و کار شما داشته باشیم.

 3. پس از تکمیل پرسشنامه، دست به کار خواهیم شد تا استراتژی و اهداف بازاریابی اینستاگرام شما را توسعه دهیم. شما این فرصت را خواهید داشت که قبل از اجرای طرح این موارد را بررسی کرده و تأیید کنید

 4. بعد از اینکه اطلاعات  را در اختیار ما  قرار دادید، تقویم محتوای ماه را ایجاد می کنیم و برای تایید نهایی برای شما ارسال می شود. پس از تأیید، محتوا برنامه ریزی می شود و مدیریت روزانه حساب شروع می شود.

 5. در پایان ماه، یک گزارش تحلیلی ارسال خواهیم کرد که معیارهای کلیدی را بر اساس اهداف تجاری شما مشخص می کند.

 6. اگر بخواهید، ما یک تماس ماهانه برای بررسی گزارش برنامه ریزی می کنیم، درباره تغییراتی که در استراتژی شما انجام خواهیم داد (در صورت لزوم) بحث می کنیم و به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ می دهیم.