info@hamavaran.com

با ما در تماس باشید

02188988462

تماس بگیرید

شکی نیست که دنیای کسب و کار و خرده فروشی به سرعت در حال تغییر است، و این به هر کسب و کاری که از روندهای بازاریابی فعلی  عقب بماند بستگی دارد. برندها باید راه‌های جدیدی برای بازاریابی و فروش بیابند و برای انجام این کار باید خود را با زمان فعلی تطبیق دهند.  بازاریابی مانند گذشته کار نمی کند و کسانی که از بازاریابی دیجیتال استفاده نمی کنند ممکن است استراتژی های کلیدی را که می تواند عملکرد و نتایج را حتی بیشتر افزایش دهد، از دست بدهند.

با تغییر زمان و کاهش کسب و کارهای سنتی، برای کسب و کارها این نکته مهم است که با تبدیل کسب و کار خود به صورت  آنلاین خود را با دنیای جدید منطبق سازند. دلایل زیادی وجود دارد که شما و تیمتان باید در سال 2021 از تبلیغات رسانه های اجتماعی استفاده کنید. ما سه  دلیل کلیدی را به شما معرفی می کنم که معتقدم هر کسب و کاری باید به نوعی از تبلیغات رسانه های اجتماعی استفاده کند و اینکه چگونه می توانید از مزایای آن بهره مند شوید.

1. مشتریان بیش از حد هدف

آیا می دانستید بیش از یک میلیارد کاربر فعال در اینستاگرام وجود دارد؟ بسیاری از مردم تعجب می کنند که چگونه می توانند به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنند، اما توجه ندارند که درصد زیادی از جمعیت در رسانه های اجتماعی فعال هستند. داده های آنها برای صاحبان مشاغل و تبلیغ کنندگان به طور یکسان در دسترس است تا از آنها سود ببرند. یکی از دلایل اصلی موثر بودن بازاریابی رسانه‌های اجتماعی این است که برندها می‌توانند مشتریان ایده‌آل را بر اساس جمعیت‌شناسی دقیق هدف قرار دهند. نمایش تبلیغات به افراد مناسب بخش مهمی از فرآیند بازاریابی است و برای جلوگیری از هدر رفتن هزینه های تبلیغاتی باید جدی گرفته شود. 

ما  کاربران را بر اساس سن، جنسیت، مکان، علایق، رفتارها، بازدیدکنندگان وب‌سایت، فهرست‌های ایمیل و موارد دیگر هدف قرار می‌دهیم. این داده‌ها هنگام انتشار کمپین‌ها در اختیار ما به‌عنوان تبلیغ‌کننده قرار می‌گیرد و به ما امکان می‌دهد از زمینه بیشتری در کمپین‌های بازاریابی خود استفاده کنیم تا مطمئن شویم اطلاعات مرتبط را به افراد مرتبط نشان می‌دهیم.

2. مخاطب بسازید

علاوه بر اینکه بتوانید مستقیماً با بازاریابی خود مخاطبان خاصی را هدف قرار دهید، می توانید این داده ها را ذخیره کرده و برای کمپین های آینده استفاده کنید. ایجاد مخاطب اجتماعی و مخاطب صفحه فرود برای ایجاد موفقیت مداوم و آینده از تلاش های بازاریابی شما با استفاده از داده های تاریخی بسیار مهم است.

به عنوان مثال، ما کاربرانی را که 180 تا 365 روز پیش ایجاد شده‌اند، هدف قرار داده‌ایم – و در حال حاضر هم در حال هدف قرار دادن آنها هستیم. این بدان معناست که وقتی شخصی روی یک تبلیغ کلیک می‌کند، از یک صفحه فرود بازدید می‌کند یا در لیست‌های ایمیل ثبت‌نام می‌کند، می‌توانیم آنها را در تاریخ بعدی با تبلیغات متنی و پیشنهادات غیرقابل مقاومت دوباره هدف‌گیری کنیم.

3. بازگشت هزینه تبلیغات

یکی دیگر از ابزارهای کلیدی برای بازاریابان که از تبلیغات رسانه های اجتماعی ناشی می شود، توانایی ردیابی مستقیم بازگشت سرمایه از کمپین های بازاریابی شما است. به عنوان مثال، در فیس بوک، این اطلاعات مستقیماً در پلتفرم Ads Manager تعبیه شده است و امکان مشاهده عملکرد بودجه و تجزیه و تحلیل بازگشت هزینه تبلیغات (ROAS)، هزینه خرید هر وب سایت، هزینه به ازای هر سرنخ و موارد دیگر را با یک نگاه سریع ممکن می سازد. . این برای تبلیغ‌کنندگان بسیار مهم است، زیرا می‌توانید مستقیماً نحوه عملکرد هزینه‌های تبلیغاتی خود را پیگیری کنید، این امکان را فراهم می‌آورد که کمپین‌های نامطلوب را کاهش دهید و کمپین‌های با عملکرد خوب را برای به ارمغان آوردن نتایج بیشتر افزایش دهید.

وقتی به درستی انجام شود، یک هزینه تبلیغاتی کوچک و بازده فروش بزرگ است.  ما دائماً عملکرد را در کمپین‌های تبلیغاتی خود دنبال می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که هزینه هر نتیجه تا حد امکان پایین است. 

 بنابراین شما  سه دلیل محکم  دارید که تبلیغات در رسانه های اجتماعی مهم است. اگر می‌خواهید فروش خود را حفظ کنید و اطمینان حاصل کنید که یک کسب‌وکار پایدار برای طولانی‌مدت دارید، باید این دلایل را در نظر داشته باشید و شروع به اجرای تبلیغات رسانه‌های اجتماعی به عنوان بخش اصلی تلاش‌های بازاریابی خود کنید. تبلیغات رسانه های اجتماعی بسیار مهم است زیرا به شما امکان می دهد تا کاربران خاص را بیش از حد هدف قرار دهید، یک پایگاه داده مخاطبان بسازید و مستقیماً بازگشت سرمایه خود را دنبال کنید.